Mūsų teikiamos paslaugos

Baidarės Ūla siūlo ne tik smagiai praleisti laiką plaukiant baidarėmis. Mūsų stovyklavietėje yra šašlykinė, aprūpiname malkomis bei geriamu vandeniu ir sodybos ar šaltinio. Atvykę puikiai praleisite laiką tiek atvykę trumpam, tiek apsistoję ilgesnį laiką su nakvyne. Stovyklavietėje yra įrengta palapinių aikštelė. Taip pat priimame stovyklautojus su kemperiais, jiems turime atskirą kemperių aikštelę su elektros įvadu. Jeigu esate ištikimi gamtos gerbėjai, mūsų vieta turėtų Jums patikti – netoliese esančiame miške rasite daugybę grybų ir uogų.

Baidarių nuoma
baidariu_nuoma
Baidarių nuoma

Nuomojame dvivietes baidares plaukti Ūlos, Merkio, Grūdos ir Varėnės upėmis. Nuvežame iki maršruto pradžios, jeigu reikia, apmokome niekada neplaukusius, aprūpiname gelbėjimosi liemenėmis.

Susisiekti
Nakvynė
nakvyne
Nakvynė

Ūlos upės pakrantėje įrengta privati stovyklavietė, kurioje yra palapinių aikštelė. Aikštelė yra pritaikyta atvyklti su kemperiais. Stovyklavietėje yra elektra, grilius, aprūpiname malkomis.

Susisiekti
Pirtis
pirtis
Pirtis

Galime pasiūlyti tradicinės garinės pirties malonumus su visais patogumais. Norint užsisakyti pirtį, rekomenduojame rezervuoti iš anksto.

Susisiekti
Pramogos
pramogos
Pramogos

Privačioje stovyklavietėje yra įrengta krepšinio ir tinklinio aikštelė aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Nuomojantis baidares, aikštelėmis galėsite naudotis nemokamai.

Susisiekti